HENNA PUDROWA 

Henna pudrową to naturalny preparat pochodzenia roślinnego, uzyskiwany z liści lawsonii, który nie tylko  zabarwi włoski wraz ze skórą ale przy okazji skutecznie je odżywi .Henna pudrową to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach . Jego siłą jest zawartość wielu witamin i składników odżywczych, które w żadnym stopniu nie niszczą włosków. W przeciwieństwie do klasycznej  henny, przygotowanie pudrowego preparatu nie wymaga użycia wody utlenionej , która w szkodliwy sposób wpływa na kondycji brwi . Zabieg łączy w sobie koloryzacje i pielęgnację, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione . Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Henna pudrowa utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu.Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet 6 tygodni.

Przed wizytą
Przed stylizacją henną pudrową warto umówić się na próbę uczuleniową, co najmniej 48h przed zabiegiem. Dotyczy to w szczególności pań, które nigdy nie wykonywały takiego zabiegu , alergicznej oraz kobiet ciężarnych. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej póz żadnym pozorem nie można wykonać zabiegu.

Kolory
Henna pudrowa PhiBrows to szeroka gamą kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor w różnych odcieniach i tonacjach idealnie dopasowany do urody każdej klientki . Dzięki temu z efektów zabiegu będą zadowolone nie tylko brunetki, ale również blondynki i panie posiadające rude włosy.

Kształt brwi
Zabieg henny pudrowe poprzedzony jest dokładną geometrią brwi, czyli tworzony jest rysunek brwi wg zasad złotej proporcji PhiBrows , w taki sam sposób jak przed makijażem permanentnym czy microbladingiem. Daje to klientce gwarancję symetrycznych, równych, pięknie wystylizowanych brwi.

Przeciwskazania
Przeciwwskazaniem do zabiegu henny pudrowe, oprócz pozytywnego testu alergicznego są również stany zapalne oczu, powiek oraz okolic brwi, choroby skórne, otarcia, urazy, opuchlizna, poparzenia słoneczne oraz niedawno wykonywane zabiegi złuszczające naskórek.

Pielęgnacja po zabiegu
Po zabiegu henny pudrowe należy przestrzegać kilku zasad które pozwolą Ci cieszyć się efektem zabiegu przez długi czas. Przede wszystkim pamiętaj ze ostateczny kolor brwi formuje się przez ok. dobę, dlatego w ciągu 24 h nie należy aplikować preparatów do makijażu w okolicy włosków.