Szkolenia

PhiAcademy to miejsce, gdzie sztuka spotyka się z umiejętnościami połączonymi z najwyższej klasy produktami.
Gdy posiądziesz te nadzwyczajne umiejętności, będziesz tworzyć najpiękniejsze brwi na świecie. Umiejętności te mogą zmienić Twoje życie, niezależne od tego na jakim etapie swojej drogi się znalazłaś, ponieważ te właśnie umiejętności zmieniają zwykłych ludzi na niezwykłych artystów, nieraz znanych i rozpoznawalnych na całym świecie.

Niezależnie od tego czy znasz tą technikę, czy nie słyszałaś jeszcze o marce PhiBrows, gwarantuję Ci, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie by podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie na zawsze.
Szkolenia PhiBrows znane są na całym świecie, z rygorystycznego programu zawartego w aplikacji Craft Master. Zawiera ono kilkanaście poziomów, które należy zaliczyć, by osiągnąć tytuł PhiBrows Artist. Jednak dzięki temu, absolwenci akademii są wysoko wykwalifikowani i poszukiwani na całym świecie. Ważne jest to, iż, nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w branży kosmetycznej, co więcej Branco Babic założyciel Phiacademi twierdzi nawet, że nie potrzeby jest tutaj talent czy inne zdolności manualne. Najważniejsze w osiągnieciu sukcesu w tej dziedzinie jest codzienna praktyka, praca, konsekwencja, zaangażowanie i dyscyplina. Musisz pamiętać o tym, że wiedza nie ma żadnej wartości, jeżeli nie zastosujesz jej w praktyce.

I żeby było jasne, nikt nie mówi, że będzie łatwo. Jak każda umiejętność na świecie wymaga ona czasu i pracy by ją opanować.

Po ukończeniu szkolenia dołączysz do elitarnego grona Artystów PhiAcademy, prestiżowej i największej Akademii mikropigmentacji i pmu.

Artyści PhiBrows to grupa szczególnie wyselekcjonowanych linergistów, których prace wyróżniają się na tle innych i spełniają najwyższe standardy jakości, obsługi klienta oraz higieny.

Z usług Artystów PhiBrows korzystają gwiazdy show biznesu, muzyki i influenserzy całym świecie.

Posiadając ten międzynarodowy tytuł, masz również możliwość rozwoju i dalszego kształcenia oraz osiągania kolejnych stopni Hexa Planu stworzonego przez PhiAcademy.

STUDENT

Pierwszy stopień heksa planu uzyskasz zapisując się na szkolenie PhiBrows. Po 2 dniach szkolenia na żywo otrzymasz dostęp do aplikacji Craft Master w celu kontynuacji szkolenia praktyki na latexie oraz na modelkach.

ARTIST

Student, który zaliczył wszystkie poziomy szkolenia potrafi wykonać już piękne prace zarówno na lateksie jak i żywej skórze, oraz zdał egzamin z teorii otrzyma tytuł PhiBrows Artist. Nie każdy student otrzyma ten status. Trzeba wykazać się solidną pracą posiadać umiejętności i wiedzę by stać się członkiem elitarnej grupy PhiBrows Artystów na całym świecie. Jeżeli zdobędziesz ten tytuł, otrzymasz certyfikat, potwierdzający twoje nadzwyczajne umiejętności oraz miejsce na Phimap, gdzie znajdują się wszyscy Artyści PhiBrows na całym świecie.

ROYAL ARTIST

Artyści, którzy wykazują się szczególnymi umiejętnościami a ich prace wyróżniają się na tle innych artystów w danym kraju, mogą ubiegać się o tytuł Królewskiego Artysty. Jest to niezwykłe wyróżnienie, które utrzymuje się od PhiAkademy. Każdy Royal Artist otrzymuje nowe logo oraz prawo do prowadzenia treningów doszkalających tzw. monitoring Royal Artist, a tym samym poprzez swoją pracę może pomagać innym artystą wznieść ich prace na wyższy poziom.

MASTER ASSISTANT

Jeżeli Royal Artist wykaże duże zaangażowanie w pomoc innym artystom i jego praca zostanie zauważona, może osiągnąć kolejny poziom Master Assistant. A tym samym ma prawo pomagać swojemu mistrzowi w prowadzeniu szkoleń i opiece nad jego studentami.

CRAFT MASTER

Osoba z tym tytułem ma prawo do prowadzenia szkoleń z metody PhiBrows i osiąga najwyższy poziom w edukacji.

GRAND MASTER

Najwyższe odznaczenie w PhiAcademy, dla mistrzów, którzy wprowadzili swoją własną technikę lub wyróżniają się nieprzeciętnym zaangażowaniem w szkoleniu swoich uczniów. Obecnie na świecie jest ich miej niż 20.


Ja rozpoczęłam swoją przygodę w 2018 r, będąc na samym dole tej piramidy jako student. W przeciągu pięciu lat zdobyłam prawie wszystkie stopnie i zostałam pierwszą Polką z tytułem Craft Master i właśnie teraz, na tym etapie mogę uczyć Cię tej pięknej i delikatnej techniki pigmentacji brwi jaką jest Microblading PhiBrows.

Poniżej przygotowałam dla Ciebie informację, dotyczące szkolenia PhiBrows dla osób zupełnie początkujących, jak również dla tych które pracują już techniką microbladingu, jednak chcą doszkolić swoje umiejętności.
Szkolenia odbywają się w Katowicach po wcześniej ustalonym terminie w grupach max 3-5 osobowych.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje tzw. Starter kit, w którym znajdują się wszystkie niezbędne produkty, którymi możesz pracować jeszcze wiele tygodni po zakończeniu szkolenia.

Szkolenie PhiBrows, które jest prowadzone przeze mnie, to połączenie dwóch metod Microbladingu PhiBrows oraz delikatnego cieniowania pomiędzy włoskami tzw. PhiShading. Dzięki temu podczas jednego szkolenia opanujesz dwie techniki, microbladnig oraz microblading&shading.

Szkolenie składa się z DWÓCH DNI na żywo i 4 lub 6 miesięcy on-line (w zależności od rodzaju kursu, który wybierzesz).
Podczas dwóch dni na żywo, poznasz technikę pracy, filozofię marki, produkty, informacje z zakresu pigmentologii, rysunku brwi według zasad złotej proporcji, higieny oraz budowy skóry.

Pierwszy dzień szkolenia na żywo to czas na teorię, poznanie produktów oraz pierwsze próby pracy na latexowych skórkach.

Szkolenie trwa ok 8 h w przewie lunch oraz kawa.

W drugim dniu szkolenia pracujemy na modelkach. Nie wykonujesz jednak zabiegu sama (jeżeli wybierzesz szkolenie dla osób początkujących), ja wykonuję rysunek brwi i pierwsze ślady, ty natomiast wypełniasz włoski pigmentem, ucząc się w ten sposób prawidłowego sposobu trzymania pióra oraz naciągania skóry.

Szkolenie trwa tyle ile potrzebujesz, również jest przewidziana przerwa na lunch oraz kawę.

Szkolenie na żywo zakończone jest rozdaniem certyfikatów ukończenia szkolenia wstępnego

Po dwóch dniach szkolenia na żywo dostajesz dostęp do platformy kursowej Craft Master, gdzie przez okres 2-6 miesięcy (czas ten zależy od rodzaju kursu jaki wybierzesz), zaliczasz poszczególne etapy szkolenia, mając przy tym nieograniczone wsparcie swojego mistrza oraz szeroką gamę materiałów teoretycznych, filmów video, oraz dostęp do kontaktu z innymi artystami oraz mistrzami z całego świata.

Materiały dostępne w aplikacji Craft Master zawierają kilkanaście lekcji z zakresu min. teorii koloru, zagadnień higieny i wymogów sanitarnych, omówienie produktów PhiBrows, budowy brwi, przeciwskazań do zabiegu, prawidłowego rysunku brwi, całej procedury zabiegu na klientce ( video), procedura dopigmentowania brwi oraz wygojonych rezultatów. Jak również szereg zagadnień z marketingu, jak zacząć reklamować swoje usługi w sieci, jak zrobić prawidłowe i piękne zdjęcie przed i po, jak pozyskiwać klientów.

Dodatkowo motywacja i wsparcie Mistrza przez cały okres szkolenia jak również po szkoleniu, dostęp do filmów i materiałów Mistrzów na całym świecie dzięki aplikacji Craft Master.

Po zaliczeniu wszystkich poziomów otrzymujesz wymarzony tytuł PhiBrows Artist!!!

I masz pewność ze Twoja praca jest na najwyższym poziomie, bo ukończyłaś szkolenie w najbardziej prestiżowej Akademii pmu na świecie!

Motywacja i wsparcie ze strony Mistrza nie kończą się w momencie zakończenia kursu. Z chwilą otrzymania tytułu PhiBrows Artist należysz do PhiFamily, której największymi wartościami są wsparcie i pomoc kolegom z rodziny, oraz uczciwa konkurencja. Wszyscy Artysci PhiBrows zobowiązani są do przestrzegania reguł koleżeństwa, wysokich standardów pracy i jakości swoich usług

Przed Tobą piękny, nowy rozdział!!

Czeka Cię ogromna dawka wiedzy, praktyki, czas pełen pracy i zaangażowania, ale satysfakcja, którą osiągniesz po zdobyciu tytułu jest warta zachodu!
Nigdy nie wiesz jak du
ży masz potencjał, dopóki nie zaczniesz robić tego co kochasz. Dopiero wtedy dostaniesz dostęp do drzwi, które dają niesamowite możliwości awansu! Jedyne co dzieli Cię od tego, to moment wyboru, dlatego wybieraj mądrze!


RODZAJE SZKOLEŃ

SZKOLENIE STANDARD – obejmuje dwa dni na żywo oraz 4 miesiące dostępu do aplikacji kursowej Craft Master

W skład zestawu startowego wchodzi: ostrza jednorazowe płyn do dezynfekcji skóry, pigmenty SUPE, uniwersalny PhiGlow Holder, BBcompas- cyrkiel do mierzenia brwi metodą według złotej proporcji, nożyczki pęseta, ołówki do malowania brwi, chusteczki do pielęgnacji brwi, skórki lateksowe, pojemniczki na pigment, krem do pielęgnacji brwi po zabiegu. Zestaw Standard zawiera produkty
wystarczające na ok 50 zabiegów.

SZKOLENIE PREMIUM – obejmuje 2 dni na żywo oraz 6 miesięcy dostępu do aplikacji kursowej Craft Master

Zestaw startowy jest powiększony o ilość pigmentów oraz ostrzy jak również produktów do pielęgnacji brwi po zabiegu. Zestaw Premium zawiera produkty wystarczające na ok. 80 zabiegów.

SZKOLENIE STARTER (dla osób z doświadczeniem) – obejmuje 2 dni na żywo oraz 2 miesiące dostępu do aplikacji Craft Master oraz podstawowy zestaw startowy obejmujący podstawowe pigmenty oraz ostrza. Zestaw Starter zawiera produkty wystarczające na ok. 30 zabiegów.

To szkolenie jest dedykowane dla osób, które mają już doświadczenie w technice microblading, jednak chcą poznać technikę PhiBrows. Po zakończeniu tego szkolenia i zaliczeniu wszystkich poziomów kursu uzyskujesz również tytuł PhiBrows Artist.

Istnieje możliwość indywidualnego szkolenia VIP wtedy do ceny regularnej (szkolenie STANDARD, PREMIUM, STARTER) doliczane jest 30%.

Dodatkowo przy zakupie jednego z dostępnych wariantów szkolenia jako bonus uzyskujesz dostęp do 4 kursow on line, dzięki którym uzyskasz kompleksową wiedzę na temat higieny, budowy skory, marketingu, najwyższej obsługi klienta oraz sposobów pozyskiwania nowych klientów. Są to kursy:

1. Skin Ekspert
2. Higiene
3. First Class Service 4. Get More Clients