Kiedy nie zrobię Microbladingu

  1. Jeżeli marzysz o mocno podkreślonych brwiach, lubicie zdecydowane czasem nawet przerysowane efekty, microblading nie da ci takich rezultatów. Często pokazujesz mi zdjęcia brwi z Internetu bezpośrednio po zabiegu niejednokrotnie mocno wyretuszowane, oczekując takiego właśnie efektu. Niestety nie, wygojony microblading nigdy nie będzie tak wyglądał i chcę abyś miała tego świadomość, a nie czuła rozgoryczenia i niezadowolenia z efektów zabiegu. Do mocnego makijażu dziennego lub wieczorowego służą kosmetyki kolorowe. Makijaż permanentny ma być bazą, ma równie pięknie wyglądać na niepomalowanej twarzy. 
  2. Jeżeli pokazujesz mi zdjęcia pracy innych artystów i oczekujesz takiego efektu, również nie wykonam zabiegu i nie dlatego że tak nie potrafię 😊
    • Każda z Artystek ma swoisty styl pracy i własną rękę. Jeżeli podobają Ci się prace innej artystki umów się do niej na zabieg, a nie oczekuj ode mnie deklaracji, że wykonam Ci brwi ze zdjęcia. Na mojej stronie oraz na moim profilu na Instagramie jest ponad tysiąc zdjęć prac, jeżeli żadne z nich Ci się nie podoba, dlaczego chcesz wykonać zabieg u mnie?
  3. Jeżeli jesteś z natury jasną blondynką i masz jaśniutkie włoski na brwiach a chcesz ciemne brwi.
  4. Jeżeli masz mocno wrażliwą skórę, płytko unaczynioną z tendencją do krwawienia. Niestety efekty zabiegu na takich skórach nie są dobre ani estetyczne. Ja wiem jak wygojony makijaż będzie wyglądał na takiej skórze, Ty nie. Dlatego zaufaj mi, jeżeli mówię ci ze twoja cera nie nadaje się do tego typu usługi.
  5. Jeżeli masz przeciwskazania bezwzględne wykluczające wykonanie zabiegu. Listę przeciwskazań znajdziesz tutaj
  6. Jeżeli nie zaakceptujesz regulaminu mojego studia.