Usługi

MICROBLADING PHIBROWS

Microblading PhiBrows to najnowocześniejszy, najbardziej precyzyjny i gwarantujący naturalny efekt makijaż permanentny brwi. Zaliczamy go do makijaży tzw. semipermanent, czyli nie jest on tak trwały jak tradycyjny makijaż permanentny, jest za to bardzo delikatny. Za jego pomocą możemy skorygować asymetrię brwi, zagęścić optycznie brakujące włoski lub całkowicie zrekonstruować brwi, nadając im piękny kształt i naturalny kolor. Wykonywany jest ręcznie za pomocą pióra i mikroostrza, składającego się z wielu ułożonych kolejno po sobie igiełek. Mikroostrza są jednorazowe i sterylne. Metoda znana jest od  wielu lat, wywodzi się z Japonii, jednak została odkryta na nowo dzięki marce PhiBrows za sprawą ulepszonych pigmentów, które zagwarantowały skuteczność i trwałość zabiegu.


BRWI PUDROWE / OMBRE

PhiPowder Brows to technika cieniowania brwi wykonywana maszyną i pigmentami do makijażu permanentnego. Możemy tą techniką również osiągnąć bardzo naturalne efekty pudru bądź pixeli.
Powrót do naturalności, grubsze, krzaczaste style tworzą dzisiejsze idealne brwi. Wszystkim, którzy myślą o przesadzonych, ciemnych wytatuowanych brwiach należy przypomnieć że lata 90 już minęły. Style i techniki makijażu permanentnego ewaluowały by osiągać jak najbardziej naturalne efekty. W przeciwieństwie do konwencjonalnego makijażu permanentnego techniką pudrową budujemy brwi za pomocą cieniowania  i tak w zależności od rodzaju cieniowania możemy wyróżnić – brwi ombre, gdzie nasycenie cieniowania jest najbardziej intensywne w dolnej oraz końcowej części brwi, a delikatniejsze u góry oraz z przodu brwi tworząc efekt 3D
brwi pudrowe, gdzie nasycenie cieniowania jest w miarę równomierne na całej brwi tworząc efekt pomalowanych cieniem brwi. Brwi wykonane maszyną, doskonale nadają się do odświeżania i korygowania starych, wyblakłych lub nieodpowiednio wykonanych makijaży permanentnych.

Dla kogo odpowiednia jest technika PowderBrows?

Technika PowderBrows jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, oraz w każdym wieku. Celem nowoczesnej pigmentacji jest stworzenie świeżego wyglądu harmonizującego z rysami twarzy klientki. Makijaż permanentny powinien pasować o każdej porze dnia i okazji, podkreślamy nim naturalne piękno i korygujemy niedoskonałości.

Czy makijaż jest bolesny?
Odczuwanie bólu różni się w zależności od osoby. Jest wiele składników aktywnych, które zmniejszają bądź zwiększają odczuwanie bólu np. substancje pobudzające, takie jak kofeina, tauryna, jak również stres, niepokój , menstruacja, przemęczenie czy niewyspanie mogą powodować silniejsze odczuwanie bólu.

Jak długo utrzymuje się makijaż?
Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze od 1-3 lat . Jego trwałość zależy od kilku czynników : kondycji i rodzaju skóry, zwyczajów klientki, pielęgnacji pozabiegowej, przyjmowanych leków, przewlekłych schorzeń , ekspozycji na słońce. Odświeżenie makijażu jest rekomendowane co 1-1.5 roku.

Czy korekta makijażu permanentnego metodą pudrową również jest konieczna, czy wystarczy jeden zabieg?
Korekta brwi pudrowych  jest zalecana po 4-6 tygodniach ( 6-8 tygodni w przypadku skóry dojrzałej ) od dnia wykonania zabiegu. Korekta jest zalecana nie tylko dlatego by zredukować ewentualne niedociągnięcia i nanieś poprawki na brwi, wykonanie korekty powoduje, że efekt końcowy będzie utrzymywał się dłużej a kolor będzie bardziej intensywny.

Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego?
24 h przed zabiegiem nie wolno pic alkoholu oraz napojów energetycznych jak również w dniu zabiegu nie należy pić kawy.
Zabiegu nie należy wykonywać na świeżo opalonej skórze, należy odczekać od 7-14 dni aż opalenizna zejdzie.
Sucha skóra, powinna być dobrze nawilżona kilka dni przed zabiegiem można wykonać delikatny  peeling.

Jak pielęgnować brwi zaraz po zabiegu?
Proces pielęgnacji pozabiegowej ma istotny wpływ na efekt końcowy makijażu permanentnego. Dlatego należy przestrzegać procedur pielęgnacji pozabiegowej bardzo dokładnie i  starannie.
7 do 14 dni po zabiegu należy unikać:
– dotykania brwi dłońmi , kontaktu brwi  ze zwierzeniami,
– sportu,
– basenu, sauny, kąpieli morskich,
– opalania,
– nakładania makijażu, podkładów, pudrów w okolicach brwi,
– stosowanie kremów, toników, balsamów na brwi w tym czasie jest zabronione (jedynie specjalny krem ,służący do pielęgnacji brwi po zabiegu),
– miejsca pigmentowane muszę być utrzymywane w czystości.

Po wygojeniu brwi należy chronić kremem z filtrem UV, zawsze kiedy wystawiane są na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, bądź solarium.

Najczęstsze błędy popełniane podczas procesu gojenia brwi:
– drapanie, skrobanie strupków,
– peeling okolic brwi w pierwszych tygodniach po zabiegu,
– mocne pocieranie w miejscu pigmentowania
– namaczanie  brwi mokrymi kompresami
– przesadne moczenie brwi podczas kąpieli
– intensywne ćwiczenia fizyczne, pływanie
– stosowanie makijażu w okolicach brwi

Pamiętaj:
– makijaż permanentny nie jest makijażem wieczorowym, tworzonym na specjalne wyjścia powinien on dobrze wyglądać również na nieumalowanej twarzy , gdy idziesz na fitness czy basen. Makijaż permanentny nie powinien być rozpoznawalny na pierwszy rzut oka, dlatego powinien być delikatny i subtelny.
– wykonując makijaż permanentny zawsze bierzemy pod uwagę naturalny upływ czasu i zmiany rysów twarzy z uwzględnieniem zmniejszenia napięcia skóry oraz pojawianie się zmarszczek.
– makijaż permanentny powinien być dobrany indywidualnie do każdej klientki , powinien podkreślać mocne strony a ukrywać mankamenty.


 

HENNA PUDROWA 

Henna pudrową to naturalny preparat pochodzenia roślinnego, uzyskiwany z liści lawsonii, który nie tylko  zabarwi włoski wraz ze skórą ale przy okazji skutecznie je odżywi .Henna pudrową to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach . Jego siłą jest zawartość wielu witamin i składników odżywczych, które w żadnym stopniu nie niszczą włosków. W przeciwieństwie do klasycznej  henny, przygotowanie pudrowego preparatu nie wymaga użycia wody utlenionej , która w szkodliwy sposób wpływa na kondycji brwi . Zabieg łączy w sobie koloryzacje i pielęgnację, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione . Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Henna pudrowa utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu.Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet 6 tygodni.

Przed wizytą
Przed stylizacją henną pudrową warto umówić się na próbę uczuleniową, co najmniej 48h przed zabiegiem. Dotyczy to w szczególności pań, które nigdy nie wykonywały takiego zabiegu , alergicznej oraz kobiet ciężarnych. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej póz żadnym pozorem nie można wykonać zabiegu.

Kolory
Henna pudrowa PhiBrows to szeroka gamą kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor w różnych odcieniach i tonacjach idealnie dopasowany do urody każdej klientki . Dzięki temu z efektów zabiegu będą zadowolone nie tylko brunetki, ale również blondynki i panie posiadające rude włosy.

Kształt brwi
Zabieg henny pudrowe poprzedzony jest dokładną geometrią brwi, czyli tworzony jest rysunek brwi wg zasad złotej proporcji PhiBrows , w taki sam sposób jak przed makijażem permanentnym czy microbladingiem. Daje to klientce gwarancję symetrycznych, równych, pięknie wystylizowanych brwi.

Przeciwskazania
Przeciwwskazaniem do zabiegu henny pudrowe, oprócz pozytywnego testu alergicznego są również stany zapalne oczu, powiek oraz okolic brwi, choroby skórne, otarcia, urazy, opuchlizna, poparzenia słoneczne oraz niedawno wykonywane zabiegi złuszczające naskórek.

Pielęgnacja po zabiegu
Po zabiegu henny pudrowe należy przestrzegać kilku zasad które pozwolą Ci cieszyć się efektem zabiegu przez długi czas. Przede wszystkim pamiętaj ze ostateczny kolor brwi formuje się przez ok. dobę, dlatego w ciągu 24 h nie należy aplikować preparatów do makijażu w okolicy włosków.


 

PAY WITH SMILE

 

Pay with Smile (zapłać uśmiechem ) to akcja charytatywna w której biorą udział wszyscy certyfikowani Artyści PhiBrows na całym świecie. Polega ona na wykonywaniu darmowych zabiegów rekonstrukcji brwi osobom, które straciły swoje włoski na brwiach w wyniku choroby lub innych zdarzeń losowych. Jestem niezmiernie duma z tego że jako Artysta PhiBrows mogę również brać udział w tak zaszczytnym przedsięwzięciu i w ten sposób pomagać ludziom.
Praca i związany z nią sukces ma sens tylko wtedy kiedy dzielisz się nim z innymi. Mocno w to wierzę! Bo przecież nie chodzi o to ile dajemy, tylko o to ile miłości wkładamy w to dawanie. Jeżeli jesteś zainteresowana darmowym zabiegiem rekonstrukcji brwi, wypełnij formularz kontaktowy bądź napisz do mnie.